Motorowodne

Organizujemy różne kursy m.in. szkolenia motorowodne. Szkolenie możesz rozpocząć już od 14-go roku życia (zgoda rodzica/opiekuna) rozpoczynając swoją przygodę z wodą od stopnia sternika motorowodnego. Dzięki szkoleniom w naszym klubie możesz uzyskać uprawnienia dające Ci możliwość prowadzenia jachtów motorowych.

    • Uprawnienia:
  • Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych
  • Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej

*Osoby w wieku poniżej 16 roku życia mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowodnych o mocy silnika do 60 kW.

Zapraszamy także na szkolenia, które pozwolą Ci zdobyć licencje motorowodne na holowanie narciarza oraz innych obiektów pływających (banan , koło, wake), a także licencje na holowanie statków powietrznych – wszelkie obiekty latające jak: spadochrony , paraglajty, lotnie, etc.

Koszt kursu na patent sternika motorowodnego to:

450 zł – osoby uczące się do 26 roku życia, pozostałe 500 zł

350 zł – dla uczestników kursu na patent Żeglarza Jachtowego
Koszt kursu na licencję na holowanie to: 350 zł – osoby uczące się do 26 roku życia, pozostałe 450 zł

Termin najbliższego kursu znajduje się tutaj.
W razie pytań proszę o kontakt: e-mail: info@ycpl.pl
kursy motorowodne: Wojciech Wójtowicz tel. 502 365 964

Cena kursu zawiera materiały szkoleniowe, zajęcia teoretyczne i praktyczne. Nie zawiera kosztu egzaminu i wydania patentu wg. PZMwINW – patrz na http://www.pzmwinw.pl/patenty.html