Rejs na żaglowcu Kapitan Borchardt

Yacht Club Politechniki Lubelskiej zaprasza na rejs żaglowcem Kapitan Borchardt po Morzu Śródziemnym. Planowana data rejsu to 27 lutego – 6 marca 2015 roku. Będzie to tygodniowy rejs, który rozpocznie i zakończy się w Barcelonie. W trakcie rejsu planujemy odwiedzić Baleary. Więcej szczegółów na temat żaglowca znajduje się na stornie armatora http://www.kapitanborchardt.pl/ .

Klubowy rejs na tym żaglowcu obędzie się po raz drugi. Na miejscu czeka na nas mnóstwo ciekawych atrakcji. W zależności od pogody odwiedzimy Majorkę, Minorkę lub Ibizę. Każda z tych wysp ma wile ciekawych miejsc i portów do odwiedzenia. Ponadto rejs żaglowcem daje szansę na zdobycie nowych doświadczeń żeglarskich oraz wymagana stażu na wyższe stopnie żeglarskie. Atutem naszego rejsu jest to, że wybieramy się tam na początku marca po to aby korzystać z gwarantowanej pogody.

Cena rejsu to 1600 PLN od osoby. Cena zawiera miejsce w kabinie, paliwo do żaglowca, opłaty portowe, wyżywienie.
Cena rejsu nie zawiera przelotu. W chwili obecnej bilet do Barcelony i z powrotem kosztuje z Modlina Ryanairem 428 PLN bez bagażu albo 685 PLN z Okęcia liniami Vueling z niedużym bagażem.

Nasz rejs planowo kończy się w piątek o godz. 9:00. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość pozostanie w Barcelonie do niedzieli. Poza tym dwie godziny jazdy od Barcelony znajdują się stoki narciarskie, gdzie można pojeździć.

Osoby zainteresowane rejsem proszone są o kontakt.