Vouchery

ŻEGLARSKI VOUCHER PREZENTOWY

Podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycia i nowe umiejętności!
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby podarować najbliższym wyjątkowy prezent gwarantujący nowe umiejętności i niezapomniane przeżycia na jachcie żaglowym oraz motorówce. Naszą propozycją jest również czarter jachtu z naszej floty jachtów czarterowych. Oryginalny prezent i niezwykła energia która towarzyszy podczas realizacji prezent a później wspomnienia, to jest strzał w dziesiątkę jaką możesz komuś podarować.

Voucher kurs żeglarski
Szkolenie na patent żeglarza jachtowego. Voucher spełniający marzenia żeglarskie, dla osób które chcą zostać żeglarzem jachtowym.

Voucher kurs motorowodny
Kurs na patent sternika motorowodnego. Voucher dla osób które chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia motorówek oraz skuterów wodnych.

Jak zamówić voucher
Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub pisząc do Nas emaila i powiedz jaki voucher Ciebie interesuje. Jeśli jesteś niezdecydowany My doradzimy Tobie przy wyborze vouchera, później tylko podasz Nam imię i nazwisko dla kogo ma być voucher. Pozostanie tylko przygotowanie vouchera i wysłanie go do Ciebie. Przyszły kursant po kontakcie z biurem ustali termin kursu.

Dla kogo?

Osoby od 14 roku życia
Lokalizacja-Jezioro Zemborzyckie

Cena:
Szkolenie na patent żeglarza jachtowego

Szkolenie na patent sternika motorowodnego